Ikasle ohiak

Hemen gure ikasle ohien gaineko informazioa emango dugu, ikasketak bukatu ondoren, beraien sorlekura edo atzerrira lanera doazenean.

Ikasle ohiren batek hemen agertu nahi ezkero jar dadila gurekin harremanetan.

Sergio Alejandro Chanquia www.sach-archetier.com

Víctor Ortiz. www.luthier-victor-ortiz-violines.negocio.site

Blai sintes, Calos G. Barrós. Lutheria Sarriko.www.facebook.com/lutheria.sarriko

Claudia Blanco. www.claulinluthier.com

Anxo Cabreira. www.anxocabreira.com

Asier de Benito. www.asierdebenito.com

Demian Reolid. demianreolid.blogspot.com

Daniel Latorre. www.daniellatorre.com

Emiliano Roca. www.emilianoroca-lutier.com

Iñaki Argiñarena Dellepiane. www.dellepianeluthier.com

Guillermo Larraz luthier. www.facebook.com/luthier.larraz

Pedro Soldevila. www.soldevilaluthier.com

Gonzalo Piarrette. www.gonzalopiarrette.com

Lena Zum Egen. www.facebook.com/lena.zumegenluthier.3

David Manjón. www.davidmanjon.com

Iker Rodriguez Reina. www.arimaguitars.com

Mireia Rivas Ferré. www.mireialuthier.com

Pablo Sanz. www.pablosanzluthier.com

Francisco Javier Riquelme Calatayud.

Sergio Díez Velicia. www.velicia.es

Alejandro de Antonio. www.aldeantonio.com